2004’te denetim ve danışmanlık işimden ayrılıp koçluk ve eğitim alanında çalışmaya başladım. Dünyanın en bilinen ve alanında en güçlü şirketlerinden birinde çalışmakla kendi işini kurmak ve sürdürmek arasında ne kadar fark olduğunu deneyimleyerek öğrendim. Başlarda ne iş yaptığımı duyurmak için birkaç web sitesi girişimim oldu. Ancak sonrasında uzun süre birkaç sosyal medya platformu haricinde görünür olmamayı tercih ettim. Bu platformlarda da işimle ilgili herhangi bir duyuru yapmadım. Kurumsal eğitimlerim ve bireysel koçluk seanslarım hep mevcut bağlantılarım, bilinirliğim ve tavsiyelerle hep devam etti.

2017 ve 2018 yıllarında kendimle, ilişkilerimle, işimle ve varoluşumla ilgili anlayışım çok değişti. Hem kendi gelişim sürecimden öğrendiklerim hem de aldığım eğitimler ve danışmanlıkların kolayca hizmete dönüşmesi için artık daha görünür olmaya doğru adım atıyorum.

Daha birkaç ay öncesinde facebook profilime yıllar sonra kendi fotoğrafımı koymak bile bana zor gelmişti. Tahmin edersiniz ki bu web sitesi beni daha da zorladı. Ancak her zorlukta olduğu gibi burada da anlayışımı derinleştiren deneyimlerim oldu. Bu süreçte desteği olan herkese çok teşekkür ederim.

Niyetim hizmet etmeye devam etmek. Bunun için artık ne yaptığımı ve birlikte neler yapabileceğimizi anlatıp, duyuruyorum. Dilerim destek olabileceğim insanlarla kolaylıkla ve rahatlıkla buluşmaya, çalışmaya devam ederim.