Yükleniyor…

Hayatımızı sağlıkla, huzurla ve tatminle yaşamamıza engel olan zihinsel yapılarımızı (bilinçaltı inanç ve paternlerimizi) değiştirmenin hızlı, güvenli ve etkili bir yoludur.

PSYCH-K® Partner ve Kolaylaştırıcının (Facilitator) birlikte çalıştığı ve değişimle ilgili tüm güç ve kaynağın Partnerde olduğu eşsiz bir süreçtir.

Bilişsel kapasitemizin %95’ini bilinçaltı zihnimiz oluşturur. Bilinçli olarak düşünmemize gerek duymadan mevcut kayıtlara göre otomatik olarak çalışır. Bedenimizin işleyişini, algılarımızı, karar süreçlerimizi,  otomatik duygu, düşünce ve davranışlarımızı bilinçaltımız yönetir. Kendimizle, hayatla ve diğer herkes ve herşeyle ilgili inançlarımız ve alışkanlıklarımız burada kayıtlıdır. Mevcut hayat deneyimimizden arzu ettiğimiz hayata geçişin yolu bilinçaltı inanç ve kalıplarının değişiminden geçer. PSCYH-K®  ile bilinçaltı inanç ve kalıplarınızı hızla, güvenle ve kolayca değiştirebilirsiniz.

  • Seanslarımızı yüz yüze,  görüntülü görüşme uygulamalarıyla ya da telefonla yapabiliriz.
  • Yaklaşık 1 saat süren seansımızın ilk bölümünde siz değişmesini istediğiniz mevcut durumu tanımlayacaksınız.
  • Sonrasında  bunun yerine istediğiniz durumu birlikte netleştireceğiz.
  • PSYCH-K® sürecine özgü bir Kas Testi kullanarak bilinçaltınız ve üst bilincinizle bir iletişim kuracağız.
  • Dengeleme adını verdiğimiz değişim süreçlerini ve Kas Testini kullanarak arzu ettiğiniz değişimi birlikte kolaylaştıracağız.

İleri Seviye ve Usta Kolaylaştırıcılık eğitimleri almış kolaylaştırıcılarla dünyanın her yerinden online ve telefonla PSYCH-K® seansları yapılabilir. Bu seanslar yüzyüze yapılanlar kadar etkilidir. Aynı zamanda ulaşım ve zaman yönetimi açısından kolaylık sağlar.

PSYCH-K® Dengelemelerinde bilinçaltınızla iletişim kurmanızı sağlayan özel bir “Kas Testi” kullanırız. Böylece çalıştığımız konuyla ilgili hangi inanç kalıplarının bilinçaltınızda mevcut olup hangilerini dengeleyebileceğinizi, dengelemenin o anda sizin için güvenli ve uygun olup olmadığını ve sürecin başarıyla tamamlanıp tamamlanmadığını kas testi yoluyla bizzat ve hemen teyit edebilirsiniz.
Destekleyen inanç kalıplarını bilinçaltına programlamak ve stres algısının dönüşümü için beynin sağ ve sol hemisferlerinin dengeli iletişimini sağlayan “Tam Beyin Durumu”ndan yararlanırız.
PSYCH-K® Dengelemeleri sonucunda açığa çıkan potansiyelinizin, bu konuda atacağınız adımlarla birlikte hayatınıza yansıdığını görebilirsiniz.

Bu sorunun yanıtı, çalışılan konu, kişi ve duruma göre değişkenlik gösterebilir. Ancak bir genelleme yapacak olursak birçok danışanın ilk seansta değişimleri fark etmeye başladığını söyleyebiliriz.

PSYCH-K® sürecinde değişimin kaynağı sizdedir. Bu nedenle hangi konularda ve ne kadar çalışmak istediğinize siz karar veririsiniz.

PSYCH-K® seanslarıyla özdeğer, kendine güven, ilişkiler, iş ve okul performansı, iletişim, endişe ve stres gibi birçok konuda çalışıyoruz.

Uluslararası PSYCH-K® Merkezi https://PSYCH-K.com/

PSYCH-K® ile ilgili araştırmalar: https://psych-k.com/psych-h-research/

Yasal Uyarı:

PSYCH-K® süreçleri bilinçaltı inançların değiştirilmesi ile sınırlıdır. Amacı, yetkili tıbbi uzmanlar tarafından uygulanan tıbbi tedavi ve yöntemlerinin yerine geçmek değil, beden/zihin sisteminin doğal iyileşme sürecini açığa çıkartarak, bu süreçlere destek olmaktır. PSYCH-K® süreçleri akut ya da kronik herhangi bir hastalığa, fiziksel sakatlığa, zihinsel hastalığa ya da tıbbi probleme teşhis koymak, tedavi etmek, iyileştirmek amaçlı tasarlanmamışlardır. PSYCH-K® uygulamaları gerekli tıbbi tedavi ya da ruhsal tedavi yerine geçmezler. PSYCH-K® bir tıbbi bir öneri değildir ve bu şekilde kullanılmamalıdır.

Seans almak istiyorum