Yükleniyor…

Hayatımızı sağlıkla, huzurla ve tatminle yaşamamıza engel olan zihinsel yapılarımızı (bilinçli farkındalığımızın dışındaki inanç ve paternlerimizi) değiştirmenin hızlı, güvenli ve etkili bir yoludur.

PSYCH-K® Partner ve Kolaylaştırıcının (Facilitator) birlikte çalıştığı ve değişimle ilgili tüm güç ve kaynağın Partnerde olduğu eşsiz bir süreçtir.

Bilişsel kapasitemizin %95’i bilinçli farkındalığımızın dışındadır. Bilinçaltı olarak tanımladığımız bu yapı, üzerinde bilinçli olarak düşünmemize gerek kalmadan bizdeki mevcut kayıtlara göre otomatik olarak çalışır. Bedenimizin işleyişini, algılarımızı, karar süreçlerimizi,  otomatik duygu, düşünce ve davranışlarımızı bilinçaltımız yönetir. Kendimizle, hayatla ve diğer herkes ve her şeyle ilgili bizi destekleyen ya da engelleyen tüm inançlarımız ve alışkanlıklarımız burada kayıtlıdır. Mevcut hayat deneyimimizden arzu ettiğimiz hayata geçişin yolu işte bu inanç ve kalıpların dönüşümüne bağlıdır. Birebir PSCYH-K® seanslarıyla zihinsel yapınızı hızla, güvenle ve kolayca dönüştürebilrsiniz.

  • Seanslarımızı yüz yüze,  görüntülü görüşme uygulamalarıyla ya da telefonla yapabiliriz.
  • Her bir seansımız yaklaşık 1 saat sürer.
  • Seansımızın ilk bölümünde değişmesini istediğiniz mevcut durumu tanımlarsınız.
  • Sonrasında mevcut durum yerine olmasını istediğiniz durumu birlikte netleştiririz.
  • Bilinçaltınızın sizi hedeflediğiniz yönde desteklemesi için gerekli PSYCH-K® Dengelemelerini birlikte yaparız.
  • Seanslarımızda PSYCH-K® sürecine özgü bir kas testinden yararlanarak bilinçaltınız ve üst bilincinizle iletişim kurarsınız. Böylece dönüşüm sürecinizin her aşamasında güvenle ilerleyebilir ve sürecin tamamlandığını bizzat doğrulayabilirsiniz.

İleri Seviye ve Usta Kolaylaştırıcılık eğitimlerini tamamladığımdan bu yana PSYCH-K® seanslarımı çoğunlukla görüntülü görüşme uygulamalarıyla (Skype , Whatsapp, Zoom vb.)  ve telefonla  yapıyorum. Bu seanslar yüz yüze yapılanlar kadar etkili oluyor. Aynı zamanda ulaşım ve zaman yönetimi açısından da kolaylık sağlıyor.

Dengeleme adını verdiğimiz PSYCH-K@ dönüşüm süreçlerinde beynin sağ ve sol hemisferlerinin dengeli iletişimini sağlayan “Tam Beyin Durumu”ndan yararlanırız.
Dengelemeler sırasında PSYCH-K® sürecine özgü bir kas testinden yararlanarak bilinçaltınız ve üst bilincinizle iletişim kurarsınız. Böylece dönüşüm sürecinizin her aşamasında güvenle ilerleyebilir ve sürecin başarıyla tamamlandığını bizzat doğrulayabilirsiniz.
PSYCH-K® Dengelemeleriyle dönüşen zihinsel yapınızın, atacağınız adımlarla birlikte hayatınıza nasıl yansıdığını merakla keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Bu sorunun yanıtı, çalışılan konu, kişi ve duruma göre değişkenlik gösterebilir. Ancak bir genelleme yapacak olursak birçok danışanın ilk seansta değişimleri fark etmeye başladığını söyleyebiliriz.

Bence her birimiz kendi dönüşüm sürecimizden sorumluyuz ve bunun için gerekli tüm içsel kaynaklara sahibiz. PSYCH-K® seanslarıyla hangi konularda ve ne kadar çalışmak istediğinize, ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi ve dönüşüm sürecinizi değerlendirerek kolayca karar verebilirsiniz.

PSYCH-K® seanslarıyla hayatınızda dönüştürmek istediğiniz her konuyla ilgili çalışmak mümkün. Özdeğer, kendine güven, ilişkiler, iş ve okul performansı, iletişim, endişe ve stres gibi birçok konu buna dahil.

Uluslararası PSYCH-K® Merkezi https://PSYCH-K.com/

PSYCH-K® ile ilgili araştırmalar: https://psych-k.com/psych-h-research/

Yasal Uyarı:

PSYCH-K® süreçleri bilinçaltı inançların değiştirilmesi ile sınırlıdır. Amacı, yetkili tıbbi uzmanlar tarafından uygulanan tıbbi tedavi ve yöntemlerinin yerine geçmek değil, beden/zihin sisteminin doğal iyileşme sürecini açığa çıkartarak, bu süreçlere destek olmaktır. PSYCH-K® süreçleri akut ya da kronik herhangi bir hastalığa, fiziksel sakatlığa, zihinsel hastalığa ya da tıbbi probleme teşhis koymak, tedavi etmek, iyileştirmek amaçlı tasarlanmamışlardır. PSYCH-K® uygulamaları gerekli tıbbi tedavi ya da ruhsal tedavi yerine geçmezler. PSYCH-K® bir tıbbi bir öneri değildir ve bu şekilde kullanılmamalıdır.

Seans almak istiyorum