Yükleniyor…

Hayatımızı sağlıkla, huzurla ve tatminle yaşamamıza engel olan bilinçli farkındalığımızın dışındaki zihinsel kalıplarımızı değiştirmenin hızlı, güvenli ve etkili bir yoludur.

PSYCH-K®, Danışan (Partner) ve Kolaylaştırıcının (Facilitator) birlikte çalıştığı ve değişimle ilgili tüm güç ve kaynağın Danışanda olduğu eşsiz bir süreçtir.

Bilişsel kapasitemizin %95’i bilinçli farkındalığımızın dışındadır. Bilinçaltı ya da bilinçdışı olarak tanımlanan bu yapı, üzerinde dikkat verip düşünmemize gerek kalmadan zihnimizdeki mevcut kayıtlara göre otomatik olarak çalışır. Bedenimizin işleyişini, algılarımızı, karar süreçlerimizi,  otomatik duygu, düşünce ve davranışlarımızı büyük oranda bilinçaltı yönetir. Kendimizle, hayatla ve diğer herkes ve her şeyle ilgili bizi destekleyen ya da engelleyen tüm zihinsel kalıplarımız ve alışkanlıklarımız burada kayıtlıdır. Mevcut hayat deneyimimizden arzu ettiğimiz hayata geçişin yolu işte bu zihinsel kalıpların ve algının dönüşümüne bağlıdır. Bireysel seanslarla sizi sınırlayan zihinsel kalıplarınızı hızla, güvenle ve kolayca dönüştürebilirsiniz. Birlikte tasarladığımız takip sistemiyle bu dönüşümün günlük hayatınızdaki etkisini gözlemleyebilir ve ölçebilirsiniz.

  • Seanslarımızı görüntülü görüşme uygulamalarıyla ya da telefonla yapabiliriz.
  • Her bir seansımız yaklaşık 1 saat sürer.
  • Seansımızın ilk bölümünde değişmesini istediğiniz mevcut durumu tanımlarsınız.
  • Sonrasında mevcut durum yerine olmasını istediğiniz durumu birlikte netleştiririz.
  • Zihinsel kalıplarınızın ve stres algınızın dönüşümü için PSYCH-K® Dengelemelerini birlikte yaparız.
  • Seanslarımızda PSYCH-K® sürecine özgü bir kas testinden yararlanarak bilinçaltınız ve üst bilincinizle iletişim kurarsınız. Böylece dönüşüm sürecinizin her aşamasında güvenle ilerleyebilir ve sürecin tamamlandığını bizzat doğrulayabilirsiniz.
  • Dönüşümüzün yalnızca zihinsel alanda değil aynı zamanda günlük hayatınızdaki etkisini de gözlemleyebilmeniz ve ölçebilmeniz için kişisel takip sisteminizi birlikte tasarlarız.

Bireysel seanslarımı çoğunlukla görüntülü görüşme uygulamalarıyla (Skype , Whatsapp, Zoom vb.) ve telefonla yapıyorum. Bu seanslar yüz yüze yapılanlar kadar etkili oluyor. Aynı zamanda ulaşım ve zaman yönetimi açısından da kolaylık sağlıyor.

Dengeleme adını verdiğimiz PSYCH-K@ dönüşüm süreçlerinde beynin sağ ve sol hemisferlerinin dengeli iletişimini sağlayan “Tam Beyin Durumu”ndan yararlanırız.
Dengelemeler sırasında PSYCH-K® sürecine özgü bir kas testinden yararlanarak bilinçaltınız ve üst bilincinizle iletişim kurarsınız. Böylece dönüşüm sürecinizin her aşamasında güvenle ilerleyebilir ve sürecin başarıyla tamamlandığını bizzat doğrulayabilirsiniz.
PSYCH-K® Dengelemeleriyle dönüşen zihinsel yapınızın, atacağınız adımlarla birlikte hayatınıza nasıl yansıdığını merakla keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Bu sorunun yanıtı, çalışılan konu, kişi ve duruma göre değişkenlik gösterebilir. Ancak bir genelleme yapacak olursak birçok danışanın ilk seansta değişimleri fark etmeye başladığını söyleyebiliriz.

Bence her birimiz kendi dönüşüm sürecimizden sorumluyuz ve bunun için gerekli tüm içsel kaynaklara sahibiz. Bireysel seanslarda hangi konularda ve ne kadar çalışmak istediğinize, ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi ve dönüşüm sürecinizi değerlendirerek kolayca karar verebilirsiniz.

PSYCH-K® seanslarıyla zorlandığınız, içinden çıkamadığınızı düşündüğünüz ve dönüştürmek istediğiniz her konuyla ilgili çalışmak mümkün. Danışanlarımızla özdeğer, kendine güven, ilişkilerde yaşanan zorluklar, iş, okul, sınav performansının artışı, duygusal tetiklenmeler, endişe ve stres gibi birçok konuda çalışmaya devam ediyoruz.

“Bir türlü oturup, odaklanıp, tamamlayamadığım tezimi 2 hafta içinde tamamlayıp, danışmanıma sundum. Şimdi mezunum!”

“Bedenimin alerjik tepki verdiği bir durumun aslen ilişkilerimle ilgili olduğunu fark ettim ve seans sonrasında yıllardır her bahar eziyet çektiğim şikayetlerim neredeyse tamamen yok oldu.”

“Evden çalışma döneminde eski hareketliliğimi ve sosyalliğimi kaybettim. Enerjim düştü ve partnerimle ilişkimde zorlanmaya başladım. İlk seanstan hemen sonra enerjimin arttığını ve hareketlendiğimi fark ettim. Kendim için bir şeyler yapmaya devam etmek istiyorum.”

“Boşanma sürecinde kolayca duygusal olarak tetiklenebiliyordum. Daha ilk seanstan sonra daha sakin kalabildiğimi ve artık duyguların içinde kaybolmadığımı fark ettim.”

“Kendimden bekletilerimin ne kadar fazla ve yıkıcı olduğunu fark ettim. Seanslarla birlikte kendimden memnuniyetim arttı. Artık hem kendime hem de aileme karşı daha şefkatliyim.”

“Aslında bu çalışmaya sigarayı bırakmak için başlamadım. Ancak seansların bir faydası da sigara konusunda oldu. Önceden günde 30 civarı içerken artık günde yalnızca 2 sigara içiyorum.”

Uluslararası PSYCH-K® Merkezi https://PSYCH-K.com/

PSYCH-K® ile ilgili araştırmalar: https://psych-k.com/psych-h-research/

Yasal Uyarı:

PSYCH-K® süreçleri bilinçli farkındalığın dışındaki zihinsel kalıpların değiştirilmesi ile sınırlıdır. Amacı, yetkili tıbbi uzmanlar tarafından uygulanan tıbbi tedavi ve yöntemlerinin yerine geçmek değil, beden/zihin sisteminin doğal iyileşme sürecini açığa çıkartarak, bu süreçlere destek olmaktır. PSYCH-K® süreçleri akut ya da kronik herhangi bir hastalığa, fiziksel sakatlığa, zihinsel hastalığa ya da tıbbi probleme teşhis koymak, tedavi etmek, iyileştirmek amaçlı tasarlanmamışlardır. PSYCH-K® uygulamaları gerekli tıbbi tedavi ya da ruhsal tedavi yerine geçmezler. PSYCH-K® bir tıbbi bir öneri değildir ve bu şekilde kullanılmamalıdır.